Aleksander Waś2024-04-14T16:38:41+02:00
Psycholog Białystok

Aleksander Waś

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia akredytowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pomaganie zacząłem od prowadzenia diagnozy dzieci i młodzieży i wspierania ich wraz z rodzicami w Klinice Neurologii Dziecięcej i innych oddziałach Dziecięcego Szpitala Klinicznego.

Od wielu lat udzielam porad psychologicznych dorosłym (studentom i pracownikom wyższej uczelni). Praca terapeutyczna interesowała mnie od dłuższego czasu i teraz mogę realizować ją pracując z rodzinami i osobami dorosłymi.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Pomocnych prowadzę:
— konsultacje i psychoterapię rodzin
— psychoterapię indywidualną (dorosłych)

Kwalifikacje

— ukończyłem psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II (2007 r.)
— studia podyplomowe w zakresie psychologii klinicznej (2012) oraz psychologii klinicznej dzieci i młodzieży (2014) na Akademii Pedagogiki Specjalnej
— specjalizację w dziedzinie psychologii klinicznej w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, zakończoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym (2015 r).
— obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w podejściu psychodynamicznym i systemowym prowadzonym przez Krakowskie Centrum Edukacyjne COGITO, pod kierownictwem naukowym prof. Cechnickiego (szkolę się od 2022 r., ukończyłem drugi rok szkolenia).

Doświadczenie zawodowe

— Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku – Klinika Neurologii Dziecięcej, Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży (od 2008 r.);
— Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży „Eureka” (2015-2020);
— Politechnika Białostocka – Psychologiczny Punkt Konsultacyjny (od 2014 r.);
— Niepubliczne Przedszkole – jako psycholog konsultujący (2015-2019).

Zostaw wiadomość

Go to Top