Psycholog Białystok

Marta Cybuch

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 5-letniego szkolenia, pedagogiem specjalnym oraz trenerem umiejętności społecznych. Specjalizuję się w pracy z dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami.

Ukończyłam studia magisterskie z psychologii i filologii angielskiej, studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej, roczne szkolenie psychoterapii poznawczo- behawioralnej CBT dzieci i młodzieży oraz Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach TSR. Obecnie jestem w trakcie 5-letniego szkolenia psychoterapii w podejściu psychodynamicznym i systemowym. Zawodowo pracuję z młodymi ludźmi od ponad dwóch dekad, początkowo jako nauczyciel języka angielskiego i pedagog, obecnie jako psycholog, terapeuta oraz trener umiejętności społecznych.

Moje podejście do pracy z dziećmi i młodzieżą bazuje na empatii, zrozumieniu oraz współpracy. Każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego zawsze staram się dostosować moje podejście terapeutyczne do umiejętności i potrzeb każdego małego i dużego człowieka. Skupiam się na budowaniu zaufania i więzi. Staram się stworzyć atmosferę, w której dzieci i młodzież czują się swobodnie i bezpiecznie, co pozwala im otwarcie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i obawami.

Pomagam dzieciom w radzeniu sobie z trudnościami szkolnymi, problemami emocjonalnymi i relacyjnymi. Współpracuję również z opiekunami, pomagając im lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania, przed jakimi stają ich dzieci w okresie dorastania, oraz udzielając wsparcia w budowaniu relacji opartej na zaufaniu.

W pracy terapeutycznej, daję młodym ludziom narzędzia do radzenia sobie z emocjami w zdrowy sposób. Pracuję nad rozwijaniem umiejętności komunikacji, rozwiązywania konfliktów oraz radzenia sobie z stresem.

Zostaw wiadomość