Monika Radziszewska2023-01-17T14:27:54+01:00
Monika Radziszewska

Monika Radziszewska

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w podejściu psychodynamicznym i systemowej terapii rodzic organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Opieki Środowiskowej w Krakowie. W ośrodku psychoterapii PoMocni pracuję z dziećmi i nastolatkami. W pracy z dziećmi opieram się na rozumieniu, akceptacji i podążaniu za ich potrzebami, pomagam poznawać i rozumieć im ich emocje i stany. Do pracy z dziećmi podchodzę z dużą cierpliwością i empatią.
Pracuję także z nastolatkami doświadczającymi różnych trudności takich jak m.in. wykluczenie wśród rówieśników, trudności w relacjach z rówieśnikami/rodzicami, niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym nastrojem. Pomagam nastolatkom odnajdywać się otaczającym świecie, odkrywać ich tożsamość, podnosić pewność siebie. W pracy opieram się na wyrozumiałości, empatii, indywidualnym podejściu do każdej osoby.
Moja praca z dziećmi i młodzieżą rozpoczęła się wiele lat temu – od wieku nastoletniego pracowałam także jako instruktorka tańca grup dziecięcych i młodzieżowym, gdzie oprócz nauki kroków skupiałam się także na wspieraniu i motywowaniu zespołu.

Kwalifikacje

Ukończyłam:

Psychologię na Wyższej Szkole Administracji Państwowej w Białymstoku
Pedagogikę kulturoznawczą na stopniu licencjackim na Uniwersytecie w Białymstoku

Kursy

Dialog Motywujący – dwa moduły szkoleniowe organizowane przez Polski Instytut Dialogu Motywującego
NVC – komunikacja empatyczna 32h
mniejsze szkolenia związane z pracą z dziećmi i nastolatkami

Doświadczenie zawodowe

Stowarzyszenie pomocy rodzinie „Droga” – psycholog i wychowawca
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku – oddział Diabetologii, Endokrynologii i chorób wewnętrznych oraz odział Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka  – psycholog
Zespół Placówek Oświatowych „Ada” – psycholog

W Ośrodku Psychoterapii PoMocni prowadzę:
konsultacje psychologiczne
psychoterapię dzieci
psychoterapię nastolatków

Jestem dostępna dla rodziców dzieci i nastolatków, z którymi pracuję.

W Ośrodku Psychoterapii PoMocni chcę dążyć do rozwoju swojej wiedzy i umiejętności, aby jak najefektywniej móc rozumieć i pomagać osobom, z którymi pracuję. Wraz z innymi terapeutami pragnę tworzyć przyjazne i ciepłe miejsce, dzielić się wiedzą i doświadczeniami z osobami, które korzystają z naszych usług, tak by czuły, że ich trudności są rozumiane, a potrzeby zaopiekowane.

Zostaw wiadomość

Go to Top